Automatizálási / Robotprojekt-Mérnök

Cég neve:

CROWN International Kft.

Helyszín:

Nagytarcsa

Foglalkoztatottság:

Teljes munkaidő

HR@CLOOS.HU
Kérjük a jelentkezéshez minden esetben csatolja fényképes önéletrajzát.

Pozíció leírása

Legyen karriered az Ipar 4.0  világában!

Innovatív hegesztőrobot és kollaboratív robotrendszereink koncepciójának kidolgozására, műszaki-mérnöki támogatására keressük automatizálás iránt érdeklődő, szakmai kihívásokat kedvelő és állandó fejlődésre vágyó kollégánkat.

Több mint 25 éves tapasztalattal rendelkezünk a magyar hegesztéstechnikai piacon, az iparágban ismert és elismert gazdasági szereplőként stabil, egyre fejlődő munkahelyet, elismeréseket, sikereket biztosítunk munkatársainknak.

A vezetőségnek fontos, hogy hosszútávon tervezhető perspektívát, szakmai fejlődést, a magánélet és a munka egyensúlyának fenntartását biztosítsuk munkatársainknak, személyre szabott juttatási rendszert kínálunk.

EGY  ERŐS SZÁNDÉKKAL, AKARATTAL ÉS SZAKMAI KÉPESSÉGEKKEL RENDELKEZŐ ROBOTPROJEKT-MÉRNÖKÖT KERESÜNK AZ EGYRE ERŐSÖDŐ AUTOMATIZÁLÁSI IGÉNYEK KISZOLGÁLÁSÁHOZ, KÖZÖS HOSSZÚTÁVÚ CÉLJAINK ELÉRÉSÉHEZ.

Feladatok:

  •  Műszaki-kereskedelmi egyeztetések lebonyolítása az érdeklődőkkel, idegen nyelven a német CLOOS gyártó vállalattal, belső céges szakemberekkel – koncepciók, árajánlatok kidolgozása
  • Műszaki háttértámogatás, megrendelés után részvétel a projekt- folyamatokban a teljes műszaki-szolgáltatási csapattal együtt
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnertámogatási programokban részvétel
  • Dokumentálások, szakmai fordítások

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, tapasztalatok (lehet junior, vagy senior is)
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office szoftverek ismerete
  • Műszaki-projektkezelési tapasztalatok
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó képesség,
  • Elhivatottság, csapatszellem, kompetencia, kreativitás
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Tanulási hajlandóság, nyitottság új ismeretek elsajátítása
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Hegesztőtechnológus (EWT/IWT), hegesztőmérnök (EWE/IWE) végzettség
  • Gépészmérnök, Mechatronikai mérnök végzettség
  • Automatizálásban, hegesztésben szerzett tapasztalatok
  • Prezentációk készítése, szakmai előadások iparági rendezvényeken
  • Kereskedelmi affinitás
  • Automatizálási projekttapasztalat
  • Kiemelt ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • Komplex látásmód, célorientált, tervekben való gondolkodás
  • Proaktív, csapatjátékos személyiség, megoldásközpontú szemlélet

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai fejlődés
  • betanítás és mentorálás
  • változatos, komplex, izgalmas projektek
  • Kihívások és elismerések, támogató közeg
  • Karrierlehetőség
  • Korrekt fizetés
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Évvégi prémium
  • Hűségjutalmak
  • Éves szabadságon felüli plusz szabadnapok
  • Home office lehetősége
  • Munkábajárás támogatás- 30 Ft/km
  • Iskolakezdési támogatás
  • Stabil, hosszútávra tervező munkahely
  • Családias légkör, csapatépítő programok

A kezdetektől fogva, minden részterületre kiterjedő képzésben részesítünk. Fokozatosan, több lépésben adjuk át részedre vállalatunk és az automatizálás üzletág működésének ismertetését, a komplex robotprojekt folyamatokat, a szakmai tudások gyakorlatba ültetését.

Közösségünk támogató, segítő szándékkal fogadja az új munkatársakat, mindent megteszünk, hogy mielőbb önálló, erősítő csapattaggá váljon és közös sikereink részese lehessen.

Kitűzött közös céljaink eléréséhez együttműködést, proaktivitást, együtt-gondolkodást, elhivatottságot, elköteleződést, lojalitást kérünk, cserébe részese lehetsz a jövő technikai formálásának, új technológiák gyakorlati alkalmazásainak, betekintést nyerhetsz a magyar nagy ipari cégek működésébe, korszerű, innovatív technológiáiba, a CLOOS mint hegesztés úttörője fejlesztéseibe. Ismert, elismert szakemberré válhatsz nemcsak magyarországi, de nemzetközi viszonylatokban is.

Account details will be confirmed via email.